Bariery drogowe – montaż szlabanów

Domofony, videofony, bariery drogowe

> BarieryOgraniczenie dostępu jest sposobem na uniknięcie problemu przebywania na danym terenie osób postronnych. Problem dotyczy zarówno zakładów przemysłowych czy placów składowych, jak i zamkniętych osiedli mieszkaniowych lub posesji prywatnych. Oferowane przez nas szlabany drogowe są też doskonałym rozwiązaniem na płatnych czy strzeżonych parkingach, na które wjazd jest możliwy dopiero po okazaniu karty użytkownika lub opłaceniu miejsca. W sprzedaży mamy również bariery drogowe, które chronią przed wjazdem na plac zabaw, teren rekreacyjny itp. Są to między innymi specjalne kolczatki jedno- i dwustronne z możliwością chowania zębów na czas przejazdu samochodu.

Proponowane rozwiązania są nowoczesnymi konstrukcjami wyposażonymi w elektroniczny system sterowania. Automatyczne szlabany drogowe oferujemy w kilku wariantach, zależnie od typu przejazdu. W sprzedaży mamy również tradycyjne bariery łańcuchowe. Poza dystrybucją u naszych klientów z Namysłowa, Kluczborka i innych miejscowości wykonujemy również montaż szlabanów i barier drogowych.

Szlabany drogowe

Gard product

Gard - Modułowy szlaban do szybkich przejazdów

Automatyczny szlaban drogowy dla przejść o szerokości do 6,5 m.

Wspólny mianownik, modułowość:

3 różne modele, by zaspokoić wszelkie wymagania. Szlabany z serii Gard są zawsze rozwiązaniem idealnym. Oferują przejście o szerokości od 2,5 do 4 metrów, rożne rodzaje ramion oraz bogate wyposażenie z licznymi akcesoriami.

Przygotowanie do montażu lampy ostrzegawczej. Lampy ostrzegawcze Came Kiaro są instalowane bezpośrednio na obudowie szlabanów Gard.

Także ze stali nierdzewnej INOX dla zastosowań specjalnych. Model G4001 posiada obudowę ze stali AISI 304 z myślą o montażu w szczególnie trudnych warunkach, np. w bramkach poboru opłat autostradowych lub w miejscowościach nadmorskich o wysokim stężeniu soli w powietrzu.

Ramię z gumowym profilem antyuderzeniowym. Wykonane z kształtowników aluminiowych o przekroju prostokątnym lub okrągłym, co czyni, że doskonale sprawdzają się w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru.

Przystosowane do działania z funkcją “slave”

Centrala sterująca szlabanów G4000N - G4001 jest wyposażona w specjalny styku umożliwiający połączone ich działanie, a więc sterowanie ruchem dwóch sprzężonych szlabanów.

Gard-4 product

Gard 4 - Szlaban automatyczny, który łączy bezpieczeństwo i nowoczesny design

Automatyczny szlaban drogowy dla przejazdów o szerokości do 3,75 m. Miękkie profile, zaokrąglone kształty charakteryzują rozwiązanie, które perfekcyjnie dostosowuje się do różnych kontekstów instalacyjnych. Ekskluzywna lampa błyskowa wykorzystująca technologię LED gwarantuje pełną widoczność sygnału świetlnego.

Obudowa ochronna ramienia

Ochrona przed ewentualnymi uderzeniami czy zagrożeniem związanym z obrotem ramienia.

Elektronika sterująca

Zabezpieczona przez obudowę wykonaną z aluminiowego odlewu ciśnieniowego oraz usytuowana w położeniu, które umożliwia wygodne dokonywanie wszelkich niezbędnych prac konserwacyjnych.

Perfekcyjne wkomponowanie w otoczenie

Fotokomórki zabezpieczające są instalowane bezpośrednio na obudowie nie zakłócając w żaden sposób estetyki produktu.

Nadzwyczajna wytrzymałość

Dostępna także w wersji z obudową ze stali nierdzewnej INOX AISI 304.

Gard-8 product

Gard 8 - Szlaban zaprojektowany dla szerokich przejazdów do użytku przemysłowego oraz w obiektach masowego użytku

Automatyczny szlaban drogowy dla przejazdów o szerokości do 7,6 m. Miękkie profile, zaokrąglone kształty charakteryzują rozwiązanie przeznaczone dla szerokich przejazdów.

Lampa ostrzegawcza LED

Nie wymaga konserwacji i gwarantuje pełną widoczność sygnału świetlnego.

Bezpieczne wykonywanie czynności konserwacyjnych

Styk elektroniczny automatycznie przerywa dopływ napięcia zasilającego przy każdym otwarciu drzwiczek serwisowych.

Sprężyny o zróżnicowanej czułości

Umożliwiają optymalne wyważenie ramienia.

Obudowa ochronna ramienia

Ochrona przed ewentualnymi uderzeniami czy zagrożeniem związanym z obrotem ramienia.

Nadzwyczajna wytrzymałość

Dostępna także w wersji z obudową ze stali nierdzewnej INOX AISI 304.

Perfekcyjne wkomponowanie w otoczenie

Fotokomórki zabezpieczające i przełączniki sterujące są zainstalowane bezpośrednio na obudowie nie zakłócając w żaden sposób estetyki produktu.

Ramię z uchwytem umożliwiającym wyłamanie ramienia

Możliwość poziomego otwierania ramienia w razie przypadkowego uderzenia.

Gard-12 product

Gard 12 - to nie zwykły szlaban

Szlaban automatyczny, który w nadzwyczaj krótkim czasie, wynoszącym zaledwie 10 sekund, otwiera i zamyka przejście o szerokości 12 metrów. Często spotykane w obiektach przemysłowych.

Podwójny silnik, podwojenie czasu eksploatacji

Automatyka wyposażona w 2 siłowniki zainstalowanych na tej samej osi zapewniające wysoki moment obrotowy.

Przeciwwaga do wyważania ramienia

Regulowana przez żeliwne moduły, dodawane lub zdejmowane w zależności od długości ramienia.

Wyważanie z przeciwwagą

Zapewnienia bezpieczny i niezawodny ruch ramienia, również w przypadku intensywnego użytkowania.

Wszechstronność i modułowość

Automatyka, która perfekcyjnie integruje się ze wszystkimi akcesoriami sterującymi i zabezpieczającymi Came.

Elektronika sterująca

Zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych, płyta sterująca znajduje się pozycji umożliwiający wygodne wykonywanie planowanych prac konserwacyjnych.

CAT  product

CAT - SAutomatyczny szlaban łańcuchowy

Design, który z łatwością dostosowuje się do każdego kontekstu architektonicznego. Szlaban przeznaczony dla przejazdów o szerokości do 16 m; idealny dla parkingów prywatnych lub publicznych lub dla uniemożliwienia dostępu do stref ruchu przeznaczonych tylko dla pieszych lub do stref ograniczonego ruchu.

Niezwykła wszechstronność

Całkowicie automatyczne działanie. Silnik, płyta sterująca, odbiornik radiowy i wszystkie przygotowania do działania przy przerwania dopływu prądu są zainstalowane wewnątrz słupka

Proste odblokowanie. W razie przerwania dostawy prądu i we wszystkich innych sytuacjach awaryjnych specjalna kłódka zamykana personalizowanym kluczem umożliwia natychmiastowe odblokowanie łańcucha.

Pełne bezpieczeństwo. Wbudowana płyta sterująca;

Elektronika

łatwe w regulacji wyłączniki krańcowe przy otwieraniu i zamykaniu;

funkcja zamykania automatycznego po upływie ustalonego czasu;

sterowanie “bez samopotrzymania” - TOTMAN, które wymaga stałego nacisku na przycisk sterujący w czasie trwania ruchu.

kolczatka product

KOLCZATKI

Szereg rozwiązań, w tym kolczatka dwustronna, w połączeniu ze szlabanem zapewni, że Twojego wjazdu nie sforsuje żaden niepożądany gość.

Kolczatka jest konstrukcją spawaną i galwanizowaną, wykonaną z profili oraz blachy stalowej o grubości 6 mm. Niezawodność ruchu kolców zapewniają łożyska kulkowe. Wierzchnią pokrywę kolczatki osadzono na zawiasach i wykonano z blachy ryflowanej, zmniejszającej poślizg kół pojazdu.